PROFESIONALI KOSMETIKA

SKIRTA DARBUI

PHYTOMER

Premium klasės SPA kosmetika

FLEUR'S

Ultra-moteriška gėlių įkvėpta kosmetika

VIE COLLECTION

Molekulinė dermokosmetika

PHYTOCEANE

Gamtos ir kelionių įkvėpta jūrinė kosmetika

Profesionali kosmetika – tai kosmetika skirta grožio srities profesionalams (kosmetologams, kosmetikams, grožio terapeutams, estetinės kosmetologijos profesionalams, gydytojams dermatologams, kūno priežiūros specialistams, masažuotojams), tai kosmetika darbui. Ji labiau koncentruota, turi daugiau veikliųjų medžiagų, veiksmingesnė ir geriau atliepia specifinius odos poreikius dėl itin plataus priemonių pasirinkimo. Kiekvienai odos problemai spręsti profesionali PHYTOMER group kosmetika iš Prancūzijos gali pasiūlyti optimalų sprendimų kompleksą: specifines, tam labiausiai tinkamas kosmetikos priemones, profesionalias procedūras ir autorinius masažus.

Išskirtinis ir profesionalios kosmetikos pasirinkimo bei įsigijimo kelias – ji neparduodama įprastose parduotuvėse ar vaistinėse, ją galima įsisigyti tik specializuotuose SPA centruose, grožio ir estetikos salonuose, estetikos klinikose ar iš oficialiųjų kosmetikos atstovų. Labai svarbus vaidumuo parenkant tinkamiausią priemonę tenka odos priežiūros specialistui, kuris tą padaro, įvertinęs tikrąją odos būklę ir poreikius.

REGULIARIAI ORGANIZUOJAMI

NEMOKAMI MOKYMAI

Mes nuolatos, bent kartą per savaitę, organizuojame nemokamus atstovaujamos kosmetikos – PHYTOMER, PHYTOCEANE, FLEUR’S ir VIE COLLECTION – mokymus grožio srities profesionalams, tad, jei esate kosmetologas, grožio terapeutas ar grožio salono ar SPA savininkas, registruokitės mokymams, kad pagilintumėte savo profesionalios SPA kosmetikos ir ritualų žinias tel. tel. 8 52 75 03 06 arba el. paštu info@phytomer.lt

ULTRA VEIKSMINGI

PRODUKTAI PROCEDŪROMS

RESURFACING MULTI EXFOLIANT

47.00 

KOMPLEKSINIO POVEIKIO VEIDO ŠVEITIKLIS

Itin veiksmingas daugiafunkcinis šveitimas. Išlygina nelygumus. Sumažina raukšlių gylį. Suteikia švytėjimo.
Raudonasis dumblis Porphyra Conchocelis powder: rūgštinis šveitimas; pašalina negyvas ląsteles ir nešvarumus
nepažeidžiant odos apsauginio barjero; Oligomer pudra: mechaninis šveitimas, remineralizuoja.Pajūrinės kritmės pudra
(Marine Criste powder) švelnus mechaninis šveitimas. Naudojimas: viena/du kartus per savaitę. Tolygiai padengti švarią
veido, kaklo ir dekoltė odą, palikti 5 —10 min. Drėgnais pirštais pamasažuoti odą. Nuplauti vandeniu, tonizuoti.