Gėlių įkvėpta kosmetika

Fleur's

FLEUR‘S sužydėjo 1998 metais, kai kosmetikos kūrėja Brigitte Geduin nusprendė pasidalinti savo aistra gėlėms ir tapybai su grožio profesionalais.

Aukščiausi moksliniai pasiekimai

ITIN VEIKSMINGA

FLEUR‘S sujungia aukščiausio lygio mokslinius pasiekimus ir įvairius gamtos turtus: mineralus, vandens ir ajurvedinius elementus, gėlių ir vaisių kokteilius, eterinius aliejus.

rafinuoti išskirtiniai kvapai

PAŽADINA POJŪČIUS

FLEUR‘S pavyko sukurti ypač moterišką, gundančią ir patrauklią kolekciją: rafinuoti išskirtiniai kvapai persipina su prabangiomis tekstūromis ir ryškiomis spalvomis, o kiekvienas produktas pažadina visus pojūčius.

optimalus sinergijos derinys

FLORIZACIJA®

„FLORIZACIJA®“ – tai optimalus sinergijos derinys, kai sujungiamos tikslingai parinktos gėlių veikliosios medžiagos ir specifiniai veiksmingumą didinantys komponentai.

30 ypatingų gėlių

FLORARIUMAS

FLEUR‘S mokslininkų šiltnamyje – florariume – trisdešimt ypatingų gėlių – tai mokslo lobis, kuris garantuoja pastebimus ir nepaneigiamus grožio rezultatus Jums.

Darnioji plėtra

PAGARBA APLINKAI

FLEUR’S gerbia aplinką: Kontroliuojamas derliaus nuėmimas, užtikrinama darnioji plėtra, kultūra, filtruojantys sodai.

PROFESIONALI KOSMETIKA

FLEUR'S

RADIANT MOISTURIZING CREAM

, 35.00 

Drėkinamasis kremas normaliai ir mišriai odai. Jo lengva ir greitai susigerianti tekstūra švelnina, lygina ir daro jūsų veido odą spindinčia.

PASSIONFLOWER MOISTURIZING BODY MILK

, 31.00 

NAUJIENA! Drėkinamasis kūno pienelis su pasiflorų ekstraktu „Passion flower”.

COTON SEEDS GENTLE EXFOLIANT

, 32.00 

Veido šveitiklis su medvilnės sėklomis. Medvilnės sėklos nušveičia, pagerina odos struktūrą, grąžina jai natūralų spindesį ir švelnumą. Abrikosų sėklų milteliai panaudota kaip šveičiančioji medžiaga.

SUPREME MOISTURIZING CREAM

, 50.00 

Intensyviai drėkinantis kremas veidui, praturtintas rožių aliejais, minkštinančiais ir drėkinančiais itin sausą odą. Oda atgaivinama, tampa spindinti.

MOISTURIZING SERUM WITH FLORAL BOUQUET

52.00 

Intensyvaus poveikio serumas su drėkinamąja gėlių puokšte su 30 proc. nuolaida.

CREAMY MOISTURIZING MASK WITH FLORAL BOUQUET

33.00 

Intensyviai drėkinamoji kaukė su gėlėmis.