☀️SAULĖ☀️

Patarimai

☀️SAULĖ☀️

Be saulės nebūtų gyvybės, tačiau saulė – vienas pagrindinių Jūsų odos grožio ir jaunystės priešų, todėl visiems, išsiilgusiems saulės, primename, kaip ja mėgautis atsakingai.
10 APSAUGOS NUO SAULĖS TAISYKLIŲ
#1 Naudokite apsaugą nuo saulės kasdien, net jei debesuota.
#2 Apsaugine priemone išsitepkite likus bent 15 min. iki išejimo į lauką. Taip pat naudokite pakankamą apsauginės priemonės kiekį, nepamirškite apsaugoti lūpas ir akis.
#3 Rinkitės plataus apsauginio spektro priemones, saugančias nuo UVA ir UVB spindulių. Pajūryje saugiausia naudoti vandeniui atsparias priemones, kurių SPF 30 ar daugiau.
#4 Nepamirškite priemone išsitepti pakartotinai: kas dvi valandas ar kas valandą, jei maudotės ar gausiai prakaituojate.
#5 Būkite itin atsargūs prie vandens telkinių ir ant smėlio. Šie paviršiai atspindi saulę, dėl to padidėja tikimybė perdegti.
#6 Ypač saugokite kūdikius ir mažus vaikus. Jie turėtų vilkėti kūną dengiančius rūbelius ir būti pavėsyje, kai tik įmanoma.
#7 Ribokite buvimo saulėje trukmę didžiausio jos intensyvumo valandomis – tarp 10 ir 16 val. Vadovaukitės šešėlio taisykle. Jei Jūsų šešėlis trumpesnis už Jus, vadinasi saulės spinduliai itin intensyvūs ir verčiau rinkitės pavėsį.
#8 Kai tik galite, vilkėkite palaidines ilgomis rankovėmis ir ilgas kelnes/sijonus/sukneles, esant reikalui rinkitės specialius rūbus su apsauginiu SPF faktoriumi.
#9 Nepamirškite aksesuarų – plačiakraštė skrybelė ir akiniai nuo saulės apsaugos akis ir jautrią akių srities odą bei kaklą.
#10 Ypatingai atsargiai elkitės, jei neseniai Jums atliktos rūgštinės valymo procedūros ar naudojate kosmetikos priemones su rūgštimis arba vartojate vaistus, didinančius odos fotojautrumą ar esate nėsčia. Kaikurie antibiotikai, priešuždegiminiai vaistai, priešgrybeliniai vaistai, spaudimui reguliuoti skirti vaistai, chemoterapija, rūgšrinės procedūros ar kosmetikos priemonės skatina odos reaktyvumą saulei.

 

☀️SAUGŪS SAULĖJE ☀️Vasara daugeliui neatsiejama nuo saulės vonių, tik nepamirškite apsauginio kremo! Plataus spektro UVA ir UVB apsauga, gilus odos drėkinimas ir platus pasirinkimas specifiniams odos poreikiams – už tai mėgstami PHYTOMER kremai nuo saulės, tad išsirinkite savąjį:

– SPF 15 veidui ir kūnui SUN SOLUTION FACE&BODY SPF15 yra absoliutus mūsų bestseleris, tinkamas 99% situacijų. Lengvos konsistencijos universalus kremas taps geriausiu Jūsų šeimos draugu.
– SPF 20 siūlome kasdienei veido odos priežiūrai skirto drėkinamojo-jauninamojo-detoksikuojamojo kremo ALGODEFENSE arba CC kremų pavidalu. Jei reikia tik nedidelio maskavimo, tolygaus veido odos atspalvio ir visapusės priežiūros, CC kremas – puikus pasirinkimas.
– SPF 30 apsauga normaliai odai dažniausiai renkamasi universalaus veido ir kūno kremo pavidalu, tačiau turime ir tik veidui skirtas versijas kovai su amžiaus požymiais ir pigmentinėmis dėmėmis – daugiau priežiūros reikalaujančios odos savininkams.
– SPF 50 maksimalaus saugumo fanams, papildomas bonusas – saugūs vandenynai, apsaugota jūros bioįvairovė dėl apgalvotos gamtai draugiškos sudėties SUN SOLUTION SPF 50 OCEAN+ kremo versijoje.
– Net ir geriausi kremai nepadeda, jei jais nepasitepama, pasitepama per vėlai ar netolygiai, tad ekstra atveju Jums pagalbos ranką išties nepamainomas kremas po saulės vonių SUN SOOTHER.
Savo kremą patogiai išsirinksite internetu: https://phytomer.lt/16-saules-linija