Neseniai baigėte mokslus ar keičiate veiklos kryptį ir nežinote, nuo ko pradėti?

Susisiekite su mumis, mes Jums padėsime:

  • išsiaiškinti Jūsų poreikius
  • sukurti procedūrų meniu
  • išsirinkti produktus
  • išmokti procedūrų atlikimo techniką
  • susikurti patrauklų informacinį paketą

Kada vyks artimiausi nemokami mokymai?

Mes nuolatos – bent kartą per savaitę – organizuojame nemokamus individuaalius arba nedidelėse grupėse mokymus apie atstovaujamų prekės ženklų kosmetiką, veido, kūno procedūras bei pardaviminius produktus, mokome procedūrų atlikimo technikų.

Būtina išankstinė registracija tel. 8 600 90930 arba el. paštu info@phytomer.lt

Daugiau apie mokymus sužinosite skiltyje MOKYMAI.

Kokių prekinių ženklų kosmetiką atstovaujame?

Kuo šios kosmetikos skiriasi?

Visi mūsų atstovaujamų prekės ženklų produktai gaminami Prancūzijoje, Bretanėje, vaizdingame pajūrio miestelyje Saint Malo ant jūros kranto įsikūrusioje trečios kartos Gedouin šeimos verslui priklausančioje nuosavoje laboratorijoje CODIF International. Ši laboratorija yra viena didžiausių nepriklausomų kosmetikos laboratorijų pasaulyje, joje kasmet kuriamos inovatyviuos veikliosios medžiagos, virstančios pasauliniais patentais.

Šiuo metu PHYTOMER group priklauso 46 pasauliniai patentai.

Laboratorija ypatinga ne tik savo lokacija, bet ir santykiu su gamta. Joje laikomasi auksčiausių industrijos aplinkosaugos standartų, pvz. panaudotas vanduo valomas natūraliu būdu: filtruojančių sodų pagalba.

Tačiau kiekvienas prekės ženklas turi savo koncepciją ir išskirtinumą.

Phytomer group pasidėjo nuo Phytomer kosmetikos sukūrimo 1972 metais. Šiandien Phytomer – tai premium klasės SPA kosmetika, jūrinių biotechnologijų pradininkė, 46 pasaulinių patentų turėtoja, diktuojanti madas profesionalioje SPA kosmetikoje. Šios kosmetikos gimtinė ir veikliųjų medžiagų šaltinis – Bretanė, Prancūzija. Phytomer didžiuojasi tuo, kad tai jau trečios kartos gedouin šeimos verslas, kurio visi etapai (nuo derliaus nuėmimo iki galutini produkto veiksmingumo įvertinimo) griežtai kontroliuojami ir vykdomi Bretanės regione. Phytomer produktų gama itin plati – per 200 pozicijų, 20 profesionalių procedūrų, atskiros vyriškos kosmetikos ir saulės produktų linijos. Kiekvienam odos poreikiui Phytomer gali  pasiūlyti po tinkamiausią sprendimą.

1995 metais grupę papildė Phytoceane jūrinė SPA kosmetika, kurioje dominuoja natūralios veikliosios medžiagos iš jūros ir pakrantės augalų, randamos ne tik Bretanėje, bet ir visame pasaulyje. Phytoceane įkvėpta gamtos ir kelionių, joje daug organinių veikliųjų medžiagų, ECOCERT sertifikuotų produktų ir procedūrų, aprėpiamą produktų liniją sudaro apie 50 produktų ir 6 procedūros.

1998 metais sukurta gėlių įkvėpta ultra moteriška, visus pojūčius kutenanti kosmtika Fleur’s yra tarsi atsvara itin vyriškam šių dienų pasauliui, skatina sulėtinti tempą ir mėgautis akimirkomis. Šiuo metu Fleur’s siūlo veiksmingą jauninamąją veido procedūrą FLORASKIN, maitinamąją veido procedūrą 1001 GĖLĖ, raminamąją procedūrą jautriai odai HAPPY SKIN, maitinamąją masažo-kūno įvyniojimo procedūra DYKUMŲ GĖLĖ, ajurvedos ir aromaterapijos įkvėptą masažo prcedūrą AROMAVEDIC ir fenomenalaus pasisekimo sulaukusią regeneruojančią, spindesio suteikiančią auksinę SPA procedūrą.

Phytomer grupės naujausias narys – molekulinė dermokosmetika Vie Collection, sukurta 2000 metais ir galinti pasigirti itin stipriu jauninamuoju poveikiu bei jauninamųjų veikliųjų medžiagų gausa ir kokybe. Ši kosmetikos linija yra tieisogiai įkvėpta etstetinė smedicinos procedūrų (cheminių pilingų, mezoterapijos, botulino injekcijų, lazerių terapijos). Vie Collection siūlo keturias itin greito poveikio jauninamąsias procedūras, kuriū poveikis greitas ir ilgai išliekantis. Tikslinėje jauninamųjų produktų linijoje – vos 30 produktų, kurių dažnas pasižymi keliariopu poveikiu. Šie produktai itin vertinami estetinės medicinos įstaigų gydytojų, kurie juos skiria savo pacientams po invazinių procedūrų, siekdami geriausių grožio rezultatų.

Kur ir kaip vyksta mokymai?

Mokymų metu išsiaiškinami Jūsų poreikia ir galimybės, pristatoma kosmetika, jos filosofija, produktai, veikliosios medžiagos, procedūros, jų atlikimo technika. Demonstruojamos pasirinktos procedūros, aptariama savikaina, rekomenduojama kaina, pritaikymo Jūsų poreikiams galimybės.

Dažniausiai mokymai vyksta Dienos SPA centre ESLAUDA VILNIUJE:

Kęstučio g. 19,
LT-08119, Vilnius

Tačiau organizuojame ir didelius pristatymus keliskart per metus, važinėjame ir po kitus Lietuvos miestus, jei pageidaujate mokymų savo mieste – rašykite arba skambinkite – suderinsime laiką. Mob. 8 682 39203 El. paštas info@phytomer.lt

Kokias siūlote veido procedūras?

PHYTOMER GROUP veido procedūrų sąrašą rasite skiltyje PROCEDŪROS VEIDUI.

Kokias siūlote kūno procedūras?

PHYTOMER GROUP kūno procedūrų sąrašą rasite skiltyje PROCEDŪROS KŪNUI.

Susipažinkite ir su siūlomomis SPA procedūromis skiltyje SPA PROCEDŪROS.

Kokių turite naujų produktų?

Naujus produktus ir procedūras rasite skiltyje NAUJIENOS.